Bu makalemizde sizlere Kur'ani kerim surelerinden Fatiha suresi ile cin daveti nasıl yapılır ve bu cin davetini yapmanın şartları nelerdir. Fatiha suresinin faziletleri nelerdir anlatacağız.


Fatiha suresi, anlam ve fazilet olarak şifa, bereket ve rahmettir. Bütün surelerde olduğu gibi Fatiha suresi'ne hizmet eden cinler huddamlar hadimler vardır. Fatiha suresi'ni sık sık kraat şeklinde okuduğunuzda hadim veya huddam sizi ziyarete geliyor...


Fatiha suresi bir cin daveti değildir ancak fatiha suresine hizmet eden fatiha suresinin hizmetçisi olan hadim var bu hadim davetinize icabet ediyor.


Fatiha suresi daveti yapma şartları, ilk önce temiz bir kişi olmak haramdan, necasetten kötü fiil ve hareketlerden uzak durup 5 vakit farz namazlarınızı aksatmadan kılmanız gerekir.

 

Bunu belli sure yaptıktan sonra her vakit namazdan sonra 200 defa fatiha suresini tek seferde okuyacaksınız ve günde 5 vakit xe 200 defa  1000 defa olur bunu devamlı okumanız gerekir.

Belli bir süre bu şekilde yaptıktan sonra fatiha suresi hadimi davetinize icabet edecektir. Ancak bu şartları eksik yaparsanız davetinize icabet etmez...

Post a Comment

Daha yeni Daha eski