Bu yazımızda sizlere genel olarak her hangi bir büyüye maruz kalmış kişilerde olabilecek en belirgin büyü belirtilerini anlatacağız.


Öncelikle büyü nedir büyüyü nasıl yaparlar büyüyü neden yaparlar kısaca anlatacağız. 


Büyü ilmi bilindiği üzere Allah (c.c) insanlara büyü ilmini öğretmek üzere 2 melek göndermiştir. O iki melek insan şeklinde dünyaya ve yer yüzüne gelerek insanlara büyü ilmini öğretmişlerdir.


Kur'ani Kerim'de Bakara 102. Ayette mealen şöyle geçmektedir; Onlar, Süleyman’ın hükümranlığı hakkında şeytanların uydurup söylediklerine uydular. Gerçek şu ki Süleyman kâfir olmadı, fakat şeytanlar kâfir oldular; çünkü insanlara sihri, Bâbil’de iki meleğe, Hârût’la Mârût’a indirileni öğretiyorlardı. Hâlbuki bu iki melek, “Biz ancak imtihan vasıtasıyız; sakın küfre sapma!” demedikçe hiç kimseye bilgi vermezlerdi. Fakat onlar bu iki melekten, karı ile koca arasını açacak şeyleri öğreniyorlardı. Oysa Allah’ın izni olmadıkça onunla hiç kimseye zarar veremezlerdi. Yine de kendilerine fayda sağlayanı değil zarar vereni öğreniyorlardı. Andolsun onlar, bunu (sihri) satın alan kimsenin âhiretten nasibi olmadığını çok iyi biliyorlardı. Karşılığında kendilerini sattıkları şey ne kötüdür, bir bilselerd!.


Buradan anlayacağız büyü ilmi geçmişi Babil dönemine dayanmaktadır. Büyü ilmini öğrenmek ve faydalı bir biçimde kullanmak toplumu ve insanları ıslah etmek amaçlı ile caizdir ancak insanlara zarar vermek kötü amaçlarla kullanmak Kur'an'ın tabiri ile kişi kafir olur.


Gelelim büyü belirtilerine büyüye maruz kalan kişide ilk haftadan sonra kişi kendini sürekli vaziyette yorgunluk, dalgınlık ve sersemlik halleri yaşamaya  başlar.


Bununla beraber kişide unutkanlık artar, bazen bel ağrısı ve kalp sıkışması nefes darlığı halleri yaşar. Kişinin bünyesi zayıf ise çok daha fazla bu sıkıntıları yaşar.


Bu anlattıklarımız genel büyü belirtilerdir. Kişide ayırma büyüsü  veya bağlama büyüsü olursa bu halleri yaşar.


Büyü ve büyü belirtileri ile ilgili detaylı bilgiye YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz.Post a Comment

Daha yeni Daha eski