Merhaba arkadaşlar bu haftaki yazımızda sizlere büyü bozma ve büyünün nasıl bozulduğunu anlatmaya çalışacağız.


Büyü nedir insanlar tarafından çeşitli dualar ve ritueller kullanılarak yapılan ve insanlara zarar vermek amacıyla yapılan eylemlerdir...


Büyü Bozma Nedir Büyüye maruz kalan insanın o büyüden kurtulmak için çeşitli dualar okunarak veya yazılarak yapılan kişiyi tedavi etmek amacıyla yapılan işlemlere büyü bozma denir.


Büyünün Süresi var mı? Büyünün süresi yoktur büyü bozdurmazsanız asla büyü kendi kendine bozulmaz.Piyasada hoca kılıklı şarlatanların bir uydurmasıdır büyü altı ay etki eder büyü altı ayda bozulur büyü etki etmez gibi sözler tamamen toplumu kandırmaya yönelik art niyetli sözlerdir.


Kaldı ki büyü hakkında Kur'an-i Kerim'de Yunus Suresi, Taha Suresi ve Felak Suresi'nde detaylı olarak Allah bahsediyor. Dolayısıyla büyü etki etmez demek büyü art niyetli sözlerdir.


Büyü Bozulmazsa Ne Olur Büyüye maruz kalan kişi üzerindeki büyüyü bozmazsa kişi ölene kadar o büyü ile yaşamaya devam eder. kişi öldüğünde ancak o zaman büyü kendi kendine bozulmuş olur. Aksi halde hiç bir şekilde büyü kendi kendine bozulmaz...Post a Comment

Daha yeni Daha eski