Bu makalemizde sizlere cin musallatı nedir ve cinler insana nasıl musallat olur anlatmaya çalışacağız. 


 Cinler de insanlar gibi yemek yerler uyurlar evlenirler çoğalırlar insanlar ile cinler arasındaki fark cinler soyuttur insanlar somuttur,bunun dışında yaşantı olarak bir fark yoktur.


Cinler insanlara iki şekilde musallat olabilir bunun dışında cinler asla insana musallat olamazlar. 


Cinler, büyü ile musallat olabilirler ve kendilerine zarar verilmesi nedeniyle musallat olabilirler.Bu iki şeklin dışında cinler asla insanlara keyflerine göre musallat olamazlar.


Büyü ile cin musallatı nedir? büyücülerin medyumların çeşitli ritueller ve sembollar kullanarak yaptıkları uygulama ile oluşan cin musallatı'na büyü ile musallat denir.


Doğal cin musallatı nedir? Unutmamak gerekir ki cinler ve insanlar aynı dünyada yaşarlar. Cinler geceleri çıkarken insanlar ise gündüzleri dışarı çıkarlar. 


Cinlerde bizim gibi evlerimizde yaşarlar. İnsanlar sıcak su dökerken veya buna benzer fiileri yaparken hep besmele çekilmesinin nedeni ise çevredeki cinlerin o bölgeden çekilmesi ve zarar görmemesi içindir. 


Bu durumda örnek vermek gerekirse sıcak su dökerken besmele çekmeden döktüğünüzde cinlerin çocuklarına denk gelirde yakarsanız onlar işte o zaman size musallat olur ve sizi delirtirler bu ve benzeri şekilde oluşan cin musallatına doğal musallat denir.


Bunun haricinde cinler hiç bir surette insana musallat olmazlar ve olamazlar.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski