Merhaba bu makalemizde sizlere rukye nedir ve rukye tedavisi nasıl yapılır anlatacağız.


Rukye nedir? Rukye, Kur'ani Kerim ayetleri veya surelerinin bir kişinin adına okunarak mevcut sorun ve sıkıntılarından kurtulması amacıyla yapılan bir uygulamadır.


Rukye tedavisi nasıl yapılır? Rukye tedavisi, hasta olan bir kişinin rukye yapan bir rukyeci hocaya giderek o hocanın giden kişinin niyetine Kur'an'dan Mülk suresi, Nebe süresi ve Rahman süresi gibi sureleri sesli olarak okuyarak gelen hasta kişiyi rahatlatması sağlar.


Rukye tedavisi faydaları nelerdir?  Rukye ile hastalık tedavisi yapılabilir psikolojik rahatsızlıkları olan bir kişi rukye  uygulaması yaptırdığında psikolojisi tamamen düzelmez ama çok fayda görür tamamen kurtulmasada rahatlama hisseder.


Rukye ile büyü bozma Rukye ile büyü bozmak mümkün olmadığı gibi cin musalları tedavisi de rukye ile mümkün değildir. ayırma büyüsü veya cin musallatı yada psikolojisi bozulmuş bir insana rukye yapıldığında kişi kısa süreli yani bir kaç saat rahatlama hisseder daha sonra yine eski haline döner. Her hangi bir büyüye maruz kalan kişi, ancak kendisine yapılmış olan mevcut büyüyü bozarak tamamen kurtulabilir...Post a Comment

Daha yeni Daha eski