Merhaba başlıkktan da anlaşıldığı üzere elma büyüsü ve armut büyüsü nedir bu makalemizde anlatacağız.

Bir gün bir bayan aradı sevgilisinin onu terk ettiğini onun dönmesi için yardımcı olmamamızı istedi. Bizde sizi terk etmiş ve her yerden engellemiş mi? diye sorduk Evet dedi.

Bunun üzerine kendisine büyü bozma işlemleri yapılması gerektiğini söyledik kendisi ise daha önce elma büyüsü yaptırdığını ancak sonuç alamadığını söyleyip bizin ne işlem yapacağımızı sordu bizde kendisine büyü bozma işlemleri yapılması lazım ismi büyü bozma dedik.

Bayan ise işlemlere başlayalım dedi başladık ilk işlemden sonraki gün kendisine sorduk psikolojik ve fiziksel olarak nasıl hissediyorsunuz diye sorduk. Kendisi ben iyiyim bel ağrım dalgınlık yorgunluk sersemlik ağırlık hissi hepsi gitti çok rahatım dedi.

Bizde 2 gün sonra yeniden işlem yapacağız dememiz üzerine kendisi yaptığımız işlemin adı nedir dedi bizde kendisine armut büyüsü yaptık deyince bayan gülmeye başladı bunun üzerine neden gülüyorsunuz niye elma büyüsü oluyor da neden armut büyüsü olmasın dedik.

Elma büyüsü, armut büyüsü, sabun büyüsü, papaz büyüsü gibi tüm isimler uydurmadır dolayısıyla biri elme büyüsü demiş  halk elma büyüsü peşine düşmüştür. İsimlere takılmamak lazım.
Post a Comment

Daha yeni Daha eski